Size Ait Bir Tekne için Çalışıyoruz: Tekne İç Dizaynı

Suyun üzerinde geçirdiğiniz süreyi en verimli şekilde kullanmanızı amaçlıyor ve bunun için tekne iç dizaynı alanında sizin için çalışıyoruz. Teknenizin içi tamamen istek, ihtiyaç ve fikirlerinize göre şekillenmiş bir tasarım ile döşendiği zaman denizin tadını daha fazla çıkarabilirsiniz.

Teknelerin iç mekanları da dışı gibi eskiyebilir ya da artık eskisi kadar kullanışlı gelmeyebilir. İhtiyacınızı karşılamayan bir tasarım hem sizi mutlu etmez hem de denizde olduğunuz sürece konforunuzu azaltır. Bir teknenin en önemli özelliği olan hacmi, tekne iç dizaynında da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Tekne içi hacmin ergonomik bir tasarımla yeniden dizayn edilmesi hem sizin hem de sevdiklerinizin teknede geçirdiği vakti daha konforlu kılacaktır.

Teknenin genel yerleşim planını sizi dinleyerek, sizin için en uygun hale getirirken tekne iç dizaynında alanlar haricinde döşeme, mobilya ve konsepti de belirleyerek deneyimli ekibimizle teknenizde çalışmaya başlıyoruz. Tek ihtiyacınız olan şey teknenizin iç dizaynında istediğiniz ve ihtiyacınız olan şeyleri belirlemek!

Tekne iç dizaynını yaşam tarzınıza göre minimal ya da lüks bir tasarımla dizayn edebiliriz. Fonksiyonelliği ön plana alarak ihtiyaçlarınıza göre minimal bir tasarımla yeniden dekora ederek daha az ama pratik eşyalara yer verebilirsiniz. Sadelikten sıkıldıysanız ve denizdeki evinizin daha ihtişamlı olmasını istiyorsanız da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek lüks tasarımlar ile teknenizin iç dizaynını değiştirerek, sizin için en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

01

Çok Sayıda Renk Seçeneği

02

Kaliteli Hakiki Deri

03

Airbag Test Belgesi

04

Koltuk Isıtma Sistemleri

05

Direksiyon Kaplama

06

Lokal Tamirat

06

Deri Paspas