Arabanızdaki Konfor için: Deri Paspas

Arabanızda kullandığınız paspas zamanla aşınabilir ya da kir ve tozdan dolayı eskiyebilir, bu yüzden de belirli aralıklarla paspasını yenilemeniz gerekir. Yeni araç paspasınızı seçerken kalitesine dikkat etmenizde fayda vardır, ne kadar sağlam ve kaliteli bir yapıya sahipse o kadar uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde araç paspasınızı kullanabilirsiniz. Arabanızda daha şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız Elegant olarak sizin için tasarladığımız deri paspas modellerine bakabilirsiniz.

Her araç modeline uygun olarak tasarlanmış deri paspaslarımız, aracınızın her daim temiz kalması için tasarlanmıştır. Ön ve arka koltukların yanı sıra bagaj havuzu için de farklı boyutlara sahip deri paspaslarımı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Lüks kapitone dikişlere sahip modelleri bulunan deri paspaslarımızda son kalite malzemeler kullanılmaktadır. Tüm deri paspaslarda isteğinize göre farklı dikiş renkleri kullanılabilir, ihtiyacınız olan tek şey aracınızın modelini bize iletmeniz.

Tamamen antibakteriyel malzemeden üretilen deri paspaslar dışarıdan gelecek her türlü kiri ve tozu hapsederek aracınız ile daha konforlu bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Kokusuz ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahip deri paspas modellerimiz aracınız için özel düşünülmüş kusursuz tasarımlara sahiptir.

Arabanızdaki konfor ve temizlik için özel üretilen deri paspas modellerimiz tamamen gerçek deriden üretilmektedir. Siyah, koyu kahverengi ve açık kahverengi, bej renk seçenekleri bulunan aracınıza özel deri paspas setlerini gönül rahatlığı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

01

Çok Sayıda Renk Seçeneği

02

Kaliteli Hakiki Deri

03

Airbag Test Belgesi

04

Koltuk Isıtma Sistemleri

05

Direksiyon Kaplama

06

Lokal Tamirat

06

Deri Paspas